Sport‎ > ‎Archiwum‎ > ‎Sport w roku szkolnym 2014/15‎ > ‎

Powiatowa minisiatkówka chłopców i dziewcząt

opublikowane: 18 mar 2015, 07:37 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 18 mar 2015, 07:37 ]


Srebro dla chłopców i dziewcząt  z Bobowej

Nie udało się obronić tytułu Mistrza Powiatu w szkolnych rozgrywkach mini piłki siatkowej chłopców. W zawodach rozgrywanych w hali ZS nr 1 w Bobowej uczniowie SP w Bobowejpokonali w grupie przeciwników z Szalowej i z Szymbarku 2:0.     W finałowym meczu z Gorlicami walczyli zaciekle, ale przegrali 1:2 i zajęli II miejsce.

Skład drużyny: Gryzło Filip, Paczuła Amadeusz, Sobol Wojciech, Myśliwiec Damian, Gucwa Daniel, Gryzło Dawid, Orłowski Dawid, Podobiński Dawid, Kędzierski Szymon, Rudolphi Szymon, trener Popardowski Paweł.

Dziewczęta również musiały zadowolić się srebrnym medalem Mistrzostw Powiatu. Wygrały mecze z drużynami z Ropy, Szymbarku i Łużnej 2:0, ale uległy drużynie z Gorlic 1:2.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Łaś Zuzanna, Wojtaczka Natalia, Warzecha Alicja, Szczepanek Paulina, Kruczek Maria, Rudolphi Maria, Ryzner Aleksandra, Niepsuj Julita, Kipiel Katarzyna, Semla Gabriela, trener Niepsuj Marta.

Minisiatkówka powiatowa