Plastyczne

Sukcesy w poprzednich latach

Sukcesy w roku szkolnym 2018/19

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci KRUS

Sebastian Rafa zdobył wyróżnienie 

na etapie regionalnym

Dnia 13 maja 2019 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach odbyło się uroczyste podsumowanie etapu regionalnego IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”, którego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie prac w gospodarstwie rolnym. Konkurs polegał więc na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, zgodnie z hasłem przewodnim konkursu.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Sebastian Rafa z kl. 4b otrzymał wyróżnienie w II grupie wiekowej: klasy 4 – 8. Uczeń wykonał pracę pod kierunkiem Pani Aleksandry Sokołowskiej.

Gratulujemy!

Konkurs plastyczny "Rób to, co kochasz"

Pierwsze miejsce zdobyła 
Dominika Słowik

Dominika Słowik – uczennica klasy 3b gimnazjum zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pod hasłem „Rób to, co kochasz” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej.

Konkurs miał na celu zachęcać młodych ludzi, by żyli z pasją i czuli, że to co robią, ma sens.  

Dyplom i nagrodę rzeczową Dominika odebrała podczas Szkolnego Forum Profilaktycznego „Młodość inaczej”, które odbyło się 12 grudnia 2018 r. w ZSO w Bobowej. Uczennica wykonała pracę pod kierunkiem  Pani Aleksandry Sokołowskiej.