Naukowe‎ > ‎

Sukcesy naukowe w roku szkolnym 2018/19


KONKURSY PRZEDMIOTOWE (KURATORYJNE)

opublikowane: 3 lut 2019, 00:39 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 12 lut 2019, 02:57 ]

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO KOLEJNYCH ETAPÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH 

W SZKOLE PODSTAWOWEJ


 Lp.
 Nazwa konkursu

 Etap rejonowy
 Etap wojewódzki 
 Opiekun ucznia
1.języka polskiego Zuzanna Kopka 8b
 Anna Kędzierska 6a
                            --- Lidia Łaś
 
 2.języka angielskiego Jakub Martuś 7b Jakub Martuś 7b   Patrycja Kuk
 3. matematyczny Martyna Popiela 8b

 Kinga Fyda 8a
                      
                            ---
 Renata Warzecha

 Dariusz Włodarz
   4. fizyczny Martyna Popiela 8b                            --- Jerzy Przywara

  5.  biologiczny Aleksander Prokop 8a
 Zuzanna Kopka 8b
 Olga Święch 8b
                 
                            ---
 
 Jolanta Połeć
  6.  geograficzny Kinga Fyda 8a                            --- Tomasz Skórski

 7.  biblijny - tematyczny Aleksander Prokop 8a
 Kamil Amrożkiewicz 8a
 Szymon Jabłoński 8a
 Zuzanna Kopka 8b
 Weronika Dulęba 8b
 Oliwia Król 8b
 
 Łukasz Jabłoński 7b
 Agata Szafraniec 7b
 Jakub Martuś 7b

 Kamil Gucwa 5a
 Dominika Woźniak 5b
 Magdalena Jachowicz 5c
  





                             ?


 
 Ks. Damian Płaza
 

 

 S. Justyna


 
 Lucyna Hartig



LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO KOLEJNYCH ETAPÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH 

W GIMNAZJUM


Lp.Nazwa konkursu
 Etap rejonowy
 Etap wojewódzki 
 Opiekun ucznia
1.języka polskiego

 Marta Jankowska 3b                     ---

                   
 Ewa Podobińska
 2. fizyczny Gabriela Magiera 3b
 Katarzyna Kipiel 3b
                     ---                       Jerzy Przywara 
 3.chemiczny Gabriela Magiera 3b                     ---          Halina Przywara
4.geograficzny Kamil Flądro 3b
 Martyna Wąs 3b
                     
                     ---   
 Tomasz Skórski
5.biblijny - tematyczny
 Magdalena Pawlak 3b  ?

 Ks. Damian Płaza

1-1 of 1