Nauczyciele

 Lp.Nazwisko i imię
Nauczany przedmiot
1.  Dyr. Urbanek Adam Wych-fiz 
2. Z-ca Tarasek Danuta Matematyka 
3.
Abram Krystyna
Nauczanie zintegrowane
4. Bogusz MagdalenaPrzyroda, zaj. techniczne, biblioteka
5.Ćwikła IwonaWych-fiz 
6.S. JustynaReligia
7. Fryczek DorotaNauczanie zintegrowane, informatyka
8.Fyda AnetaNauczanie zintegrowane
9.Fyda HalinaNauczanie zintegrowane, biblioteka
10. Gąsior Justyna Pedagog 
11.
Gorgosz DorotaNauczanie zintegrowane, biblioteka
12.
Górowska MagdalenaJęzyk angielski
13. Hartig Lucyna Religia 
14. Jankowska Agata Biblioteka 
15. 
Janus MałgorzataNauczanie zintegrowane, informatyka
16. 
Kruczek ŁukaszJęzyk niemiecki, muzyka,
edukacja dla bezpieczeństwa
17. 
Kruczek PatrycjaNauczanie zintegrowane, muzyka
18. 
Ks. Chełmecki MarianReligia
19. Ks. Płaza DamianReligia
20. 
Kuk PatrycjaJęzyk angielski
21.
Łaś LidiaJęzyk polski
22. Marczyk Anna Matematyka, geografia
23. 
Michalik MartaJęzyk angielski
24. 
Molendowicz MałgorzataJęzyk polski
25.
Niepsuj MartaWych-fiz
26. 
Pater SzymonWych-fiz
27. 
Podobińska EwaJęzyk polski
28.
Połeć AndrzejHistoria, WOS, WDŻ
29.Połeć JolantaJęzyk niemiecki, biologia
30. 
Popardowski PawełWych-fiz
31. 
Potoczek BarbaraKlasa „0”
32. 
Potoczek EwaHistoria
33.
Przywara JerzyFizyka, informatyka
34. 
Rysiewicz DorotaNauczanie zintegrowane
35.Skórski Tomasz Geografia
36. 
Sokołowska AleksandraPlastyka
37.
Sowa Magdalena
Wych-fiz
38.Stach MagdalenaInformatyka
39.
Szczepanek SylwesterJęzyk angielski
40.
Święs AgnieszkaNauczanie zintegrowane
41. Tarasek Marzena Język angielski 
42. Tarasek Wiesława Biblioteka 
43.Tokarz Jolanta Nauczanie zintegrowane 
44.
Urbanek JustynaKlasa "0", język angielski
45. 
Warzecha RenataMatematyka
46.
Wiejaczka JadwigaWych-fiz
47. Wiejaczka Justyna Chemia 
48.
Włodarz DariuszMatematyka
49.Wojtaczka Jolanta 3,4-latki
50. 
Zagórska-Walicka AgnieszkaJęzyk polski
51. 
Ziomek MariaKlasa „0”
52. Płaziński Krzysztof Świetlica, informatyka 
53. Połeć-Chorąży Irena 3,4-latki
54. Wołkowicz Edyta Świetlica 
55. Rybowicz RafałInformatyka