Sukcesy w roku szkolnym 2015/16

Sukcesy w roku szkolnym 2015/16

Martyna Popiela z kl. 5b i Gabriela Magiera z kl. 6b zakwalifikowały się do etapu finałowego VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej, szczególnie zainteresowanych złożonością świata zewnętrznego. Konkurs jest dwuetapowy (etap szkolny i finałowy) i ma formę testu otwartego. Etap finałowy odbędzie się 21 kwietnia 2016 r.  Opiekunem uczennic jest pani Teresa Pres. 

Gratulujemy i życzymy powodzenia naszym uczennicom w dalszych zmaganiach konkursowych!Ekologiczny sukces naszych uczniów

18 marca 2016 r w Szkole Podstawowej w Jankowej odbył się XVI Gminny Konkurs Ekologiczny pt. "Upowszechniamy zdrową żywność". W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszej gminy. 
We wszystkich kategoriach nasi uczniowie przygotowywani przez Panią Teresę Pres zajęli czołowe miejsca:

w kategorii szkół podstawowych:
I miejsce ex aequo 
- Martyna Popiela kl. 5b (38 pkt)
- Aleksander Prokop kl. 5a (38 pkt)
II miejsce 
- Gabriela Magiera kl. 6b (37 pkt)

w kategorii szkół gimnazjalnych:
II miejsce - Paulina Lichoń kl. 3c (28 pkt)
III miejsce - Kaja Walicka kl. 3a (27 pkt)

Zwycięzcy odbierali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Burmistrza Bobowej Pana Wacława Ligęza i Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Stanisława Tabisia. 

Gratulujemy!

Wielkie ekologiczne zwycięstwo uczennic z Bobowej 

Dnia 13.05.2016 r. w Powiatowym Centrum Edukacji w Gorlicach odbył się V Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych. W konkursie brało udział 30 uczniów z całego powiatu, a wśród nich przedstawiciele naszej szkoły. 

Nasze uczennice okazały się najlepsze z ekologii, pokonały wszystkich innych uczestników konkursu i zajęły kolejno najwyższe miejsca. 

Pierwsze miejsce zajęła Gabriela Magiera z kl.VI b, a drugie Martyna Popiela z kl. Vb. 

Dziewczęta przygotowywały się do konkursu pod okiem pani Teresy Pres. 

Gratulujemy uczennicom Gabrysi i Martynie oraz ich nauczycielce pani Teresie Pres!Martyna i Gabrysia laureatkami konkursu ekologicznego


Etap finałowy VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego odbył się w Krakowie 21 kwietnia 2016 r. Wzięły w nim udział dwie nasze uczennice: Martyna Popiela z kl. 5b 
i Gabriela Magiera z kl. 6b. Znamy już wyniki tego konkursu. Obydwie nasze uczennice zostały laureatkami konkursu. Znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych. 

Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego
- Martyna Popiela - VI miejsce 
- Gabriela Magiera - X miejsce

Opiekunem uczennic jest pani Teresa Pres. 

Gratulujemy uczennicom i ich opiekunowi kolejnego już sukcesu w dziedzinie ekologii!!!