Aktualności‎ > ‎

Zakończenie roku szkolnego

opublikowane: 28 cze 2013, 10:50 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 28 cze 2013, 10:52 ]

Żegnaj szkoło!


28 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2012/13. O godzinie ósmej dyplomy odbierały dzieci z zerówki prezentując przy tej okazji krótki program artystyczny.  

O godzinie dziewiątej w kościele parafialnym w Bobowej odbyła się uroczysta Msza Święta dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, wychowawców i rodziców, po której wszyscy udali się za sztandarem szkoły na teren szkoły. Z powodu deszczowej pogody uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się na sali gimnastycznej.

W uroczystości uczestniczyli też ksiądz proboszcz Marian Jedynak oraz przewodnicząca Rady Rodziców Teresa Groń. Dyrektor szkoły Adam Urbanek w swoim wystąpieniu podsumował miniony rok szkolny oraz życzył bezpiecznych i udanych wakacji. Podczas uroczystości dyrekcja wręczyła nagrody książkowe dla wyróżniających się uczniów gratulując im sukcesów. Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców.

Następnie uczniowie udali się do swoich klas po odbiór świadectw oraz aby pożegnać się z wychowawcą, koleżankami i kolegami z klasy.

Zakończenie roku szkolnego