Aktualności‎ > ‎

Wyjazd do kina

opublikowane: 25 maj 2016, 10:34 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 25 maj 2016, 10:36 ]

"Ratchet i Clank"

W piękny, słoneczny dzień (23 maja 2016) dzieci z zerówki (grupa pani Justyny Urbanek) wybrały się na kolejną wycieczkę. Tym razem udały się do kina Helios w nowosądeckiej galerii Trzy Korony, gdzie obejrzały film z dziedziny fantastyki pt. "Ratchet i Clank". Jest to wyczekiwana przez miliony filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier video wszech czasów. 

Tytułowi bohaterowie Ratchet i Clank spotykają się po raz pierwszy i ruszają w misję ratowania galaktyki przed okrutnym Drekiem, który za pomocą deplanetyzera  chce stworzyć planetę idealną, niszcząc przy okazji inne planety. Ratchet i Clank łączą siły ze strażnikami galaktyki, aby uchronić wszechświat przed zagładą.

Po filmie dzieci udały się na posiłek do pobliskiego McDonalds, po czym bezpiecznie wróciły do szkoły. Podczas wycieczki dziećmi opiekowali się nauczyciele: Justyna Urbanek i Jolanta Połeć oraz rodzice. 

Wyjazd do kina.pptx