Aktualności‎ > ‎

Wycieczka ZNP

opublikowane: 24 cze 2013, 13:31 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Zatorland

W sobotę 22 czerwca dzieci członków ZNP (Związek Nauczycielstwa Polskiego) z gminy Bobowa miały okazję zwiedzić Zatorland.

Zatorland to jeden z pięciu najlepszych parków rozrywki w Europie. To miejsce, które wciąż się rozwija, co roku pojawiają się tu nowe atrakcje. Są tutaj: Park Ruchomych Dinozaurów, Lunapark, Park Mega-owadów, Park Mitologii, Park Bajek i Wodnych Stworzeń oraz Park Zimowy Mikołaja czynny zimą.

Grupa z Bobowej udała się najpierw na spacer po prehistorycznym lesie podziwiając dawnych mieszkańców naszej planety -  dinozaury. Po krótkiej przerwie wszyscy ponownie przenieśli się w przeszłość oglądając  film o dinozaurach w kinie 5D. Efekty były zaskakujące.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie parku owadów w innej skali – w ludzkich rozmiarach. Dzieci mogły skorzystać też z atrakcji lunaparku: gokarty, autka, pociągi, place zabaw.

Następnie grupa odbyła przejażdżkę do parku bajek . Można tu było odszukać postaci ze swojej ulubionej bajki.  Po tak bogatym programie wszyscy udali się na obiad.

Po obiedzie uczestnicy wycieczki zwiedzali park mitologii.  Pływając po jeziorze słuchali opowieści o mitologicznych bogach i bohaterach.

Wycieczka do Zatorlandu dostarczyła wszystkim, a szczególnie najmłodszym wielu niezapomnianych wrażeń. Pogoda była piękna pomijając drogę powrotną, która odbywała się w strugach deszczu. 

Zatorland