Aktualności‎ > ‎

Wycieczka kolędników misyjnych

opublikowane: 19 cze 2018, 12:55 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej
Na poważnie i na wesoło

18 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego kolędnicy misyjni ze Szkoły Podstawowej w Bobowej i Szkoły Podstawowej w Brzanie wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę o charakterze modlitewno-rozrywkowym.  Grupa kolędnicza liczyła ponad 130 uczniów, toteż podróżowaliśmy aż trzema autobusami.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie krakowskiego Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”, które pełni funkcje wotum dziękczynnego narodu polskiego za pontyfikat Karola Wojtyły. W Centrum Papieskim mieliśmy czas na podziwianie oryginalnej i symbolicznej mozaiki we wnętrzu kościoła górnego oraz krótką modlitwę.

Następnie udaliśmy się do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze, aby tam oddać się szaleńczej, pełnej adrenaliny zabawie. Na odwiedzających czekała strefa dziecięca, familijna bądź ekstremalna – w zależności od wieku i upodobań. Zaś miłośnicy piłki nożnej mogli udać się do strefy kibica, by wspólnie przeżywać piłkarskie święto.

Dużym powodzeniem wśród uczestników naszej wycieczki cieszyły się przejażdżki wodne. Nikt nie narzekał na brak ekstremalnych doznań.

 

Wycieczka kolędników misyjnych.pptx