Aktualności‎ > ‎

Wigilia w zerówce

opublikowane: 23 gru 2018, 14:32 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 23 gru 2018, 14:33 ]
Jasełka i Wigilia

Dnia 20.12.2018 r. o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Bobowej odbyła się Wigilia dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i ich rodziców.

Najmłodsze dzieci z naszej szkoły (3,4-latki i 5,6-latki) wystąpiły przed swoimi rodzicami wystawiając „Jasełka”. Do występu przygotowały je panie wychowawczynie: Barbara Potoczek, Justyna Urbanek, Jolanta Wojtaczka i Irena Połeć-Chorąży. Dzieci przebrane za postaci z dobrze znanych wszystkim bajek przychodziły do małego Jezuska, oddawały Mu cześć, składały przyniesione dary, śpiewając przy tym kolędy i recytując swoje role.

Po przedstawieniu jasełkowym wszyscy udali się do swoich sal, gdzie przy wigilijnym stole nakrytym białym obrusem łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia świąteczno-noworoczne. 

W uroczystości wziął udział dyrektor szkoły pan Adam Urbanek, który życzył dzieciom, rodzicom i nauczycielom Wesołych Świąt. 


Wigilia w zerówce