Aktualności‎ > ‎

Trwa głosowanie - Budżet Obywatelski

opublikowane: 26 wrz 2018, 11:42 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej


Zagłosuj i Ty!


Informujemy, że rozpoczęło się głosowanie w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Z terenu Gminy Bobowa do głosowania zakwalifikowały się dwa zadanie pn:

1.     Bliżej kultury – oferta edukacyjno-kulturalna dla mieszkańców Gminy Bobowa  i okolicKOD ZADANIA – SAD15.

2.     Powiat gorlicki w świetnej kondycji  - KOD ZADANIA - SAD17.

Głosowanie potrwa od 10 września do 5 października 2018 r.  Każdy mieszkaniec,  który ukończył 16 lat może oddać 1 głos na dowolne zadanie – głosować można tylko na jedno zadanie z subregionu, w którym się mieszka. Gmina Bobowa należy do Subregionu Sądeckiego. Do wyboru są 3 sposoby głosowania:

·       elektronicznie (pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie)

·       poprzez złożenie wypełnionej karty głosowania w Urzędzie Miejskim w Bobowej, pokój nr 18 – karty do głosowania dostępne w Urzędzie Miejskim w Bobowej oraz na stronie www.bobowa.pl

·       za pośrednictwem poczty (przesyłając kartę na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków;  koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski”).

Szczegółowe informacje dostępne w Urzędzie Miejskim w Bobowej w pokoju nr 18, tel. 18 351 43 00 wew. 25 oraz na stronie internetowej www.bobowa.plwww.bo.malopolska.pl

 Każda osoba może wypełnić tylko 1 kartę. Głosować można także elektronicznie.


Karta do głosowania