Aktualności‎ > ‎

SZLACHETNA PACZKA - podziękowanie

opublikowane: 17 gru 2018, 11:36 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Drogi Darczyńco,

 

         Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

          Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MLP-1135-589448), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

            Pani Anna oczekiwała z niecierpliwością na przybycie wolontariuszy. Nie kryła radości i entuzjazmu, kiedy zobaczyła nas wydobywających paczki z samochodu. Serdecznie nas przyjęła i bardzo powoli, onieśmielona, otwierała paczki. Ze wzruszeniem oglądała każdą rzecz. Szczególnie cieszyła się z komody, dzięki której zagości ład w jej pokoju. Zachwycała się też garnkami, które bardzo chciała otrzymać. Niezwykle spodobał się jej też koc. Nieustannie powtarzała słowa podziękowań. W trakcie całej wizyty była bardzo wzruszona. Jest wdzięczna za każdą otrzymaną rzecz.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

            Ze swej strony pragnę podziękować za współpracę, która była samą przyjemnością. Doceniam Wasz wkład w przygotowanie tak wielu paczek. Ze wzruszeniem patrzyłam na panią Annę, do której los się uśmiechnął. Dziękuję za wybranie pani Anny i przygotowanie paczek dla niej z tak wielką starannością. Myślę, że dzięki Wam, pani Anna otrzymała nie tylko materialne wsparcie, ale też i duchowe.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

            Ogromnie dziękuję, nigdy wcześniej nie otrzymałam tak wspaniałego prezentu. Dziękuję za poświęcony czas, za pamięć i hojność. Zapewniam o swojej wdzięczności w codziennej modlitwie. Życzę wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia dla wszystkich, którzy stworzyli dla mnie tak wspaniały prezent.