Aktualności‎ > ‎

Szlachetna Paczka

opublikowane: 10 gru 2018, 12:33 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

„SZLACHETNA PACZKA” 

OD SP W BOBOWEJ TRAFIŁA 

DO POTRZEBUJĄCEJ RODZINY

Na przełomie listopada i grudnia 2018 roku Szkolne Koło Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Bobowej włączyło się w akcję „Szlachetna Paczka”.

Wolontariusze zebrali najpotrzebniejsze artykuły: środki czystości oraz żywność o dłuższym terminie przydatności. Ponadto za ofiarowane środki pieniężne dokupione zostały, m.in. komoda, zestaw garnków, poduszka, koc oraz komplet ręczników. Uczniowie zapakowali 7 kolorowych kartonów, które w sobotę (8 grudnia 2018) zostały przewiezione do magazynu Szlachetnej Paczki, mieszczącego się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej.

Rozpakowywaniu paczek towarzyszyło wzruszenie oraz ogromna wdzięczność, ponieważ spełnione zostały wszystkie potrzeby i życzenia rodziny.

W imieniu obdarowanej rodziny składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej szlachetnej paczki. Angażując się w projekt, nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, lecz  już po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.


Szlachetna Paczka