Aktualności‎ > ‎

Spotkanie opłatkowe nauczycieli

opublikowane: 21 gru 2012, 14:42 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Spotkanie opłatkowe

Wieczór wigilijny to najpiękniejszy wieczór w roku. W ten uroczysty wieczór wybaczamy sobie wzajemnie urazy i przewinienia. Dzieląc sie opłatkiem życzymy sobie zdrowia, szczęścia i by za rok nikogo w naszym gronie nie zabrakło. Jest to chwila wzruszająca jak żadna inna w roku. 

W Zespole Szkół nr 1 w Bobowej tradycyjnie co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje się spotkanie opłatkowe Rady Pedagogicznej. Tak było i w tym roku. 

Dzień 24 grudnia to nie tylko wigilia, to też imieniny Adama i Ewy. W związku z tym podczas tego spotkania przedstawiciele Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia imieninowe dyrektorowi szkoły Adamowi Urbankowi. 

Dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną pod czujnym okiem swoich świetlicowych opiekunów przygotowały na tę uroczystość przedstawienie jasełkowe pt. "Do stajenki". W przedstawieniu występowali: Dzieciątko i Maryja, Józef, Pasterze, Królowie, Dzieci i Aniołowie. Występ młodych wychowanków świetlicy bardzo spodobał się publiczności i nagrodzony został gromkimi brawami. 

Następnie wszyscy złożyli sobie życzenia i połamali sie opłatkiem. Dyrektor Adam Urbanek zaprosił do odświętnie nakrytego stołu na kawę i ciastko.

Spotkanie opłatkowe