Aktualności‎ > ‎

Spotkanie opłatkowe

opublikowane: 22 gru 2016, 14:27 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 22 gru 2016, 14:29 ]

Życzenia niech płyną...

Wieczór wigilijny to najpiękniejszy wieczór w roku. W ten uroczysty wieczór wybaczamy sobie urazy i przewinienia. Dzieląc się opłatkiem życzymy sobie zdrowia, szczęścia i by za rok nikogo w naszym gronie nie zabrakło. Jest to chwila wzruszająca jak żadna inna w roku. 

W naszej szkole tradycyjnie jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje się spotkanie opłatkowe Rady Pedagogicznej. Tak było i w tym roku. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy i poświęcenia opłatków przez księdza proboszcza Mariana Chełmeckiego.  

Dzień 24 grudnia to nie tylko wigilia, to też imieniny Adama i Ewy. W związku z tym podczas tego spotkania przedstawiciele Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców złożyli życzenia imieninowe dyrektorowi szkoły Adamowi Urbankowi. 

Wszyscy złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem, a dyrektor zaprosił do odświętnie nakrytego stołu na kawę i ciastko. Wspólne biesiadowanie umilił koncert kolęd w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego, przygotowany pod kierunkiem Łukasza Kruczka.


Spotkanie opłatkowe.pptx