Aktualności‎ > ‎

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

opublikowane: 2 wrz 2019, 12:15 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Uroczyste rozpoczęcie 

roku szkolnego 2019/20


Inauguracja roku szkolnego 2019/20 odbyła się w poniedziałek, 2 września 2019. Rozpoczęła się Mszą św. o godz. 9.00 w kościele św. Zofii. Po Mszy  św. cała społeczność szkolna udała się za sztandarem szkoły na teren szkoły. 

Na placu szkolnym odbyła się dalsza część uroczystości. Najpierw odśpiewaliśmy hymn państwowy. Dyrektor szkoły pan Adam Urbanek uroczyście powitał wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli i rodziców, a  w szczególności najmłodsze dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole.

Następnie poinformował o zmianach kadrowych. Na zasłużoną emeryturę odeszła pani Halina Przywara, której dziękujemy za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju i wychowania dzieci i młodzieży. Dyrektor przedstawił nową nauczycielkę chemii – panią Justynę Wiejaczkę.

Poinformował również o remontach przeprowadzonych w szkole podczas wakacji. Apelował o zachowanie bezpieczeństwa w trakcie nowego roku szkolnego. Na koniec podał wychowawców klas.

Przewodnicząca Rady Miejskiej - pani Małgorzata Molendowicz życzyła wszystkim udanego roku szkolnego 2019/20, wielu sukcesów na miarę swoich możliwości, wzajemnej  życzliwości, zaufania i aby przebywanie w naszej szkole sprawiało dużo przyjemności. 

  

Rozpoczęcie roku szkolnego