Aktualności‎ > ‎

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

opublikowane: 3 wrz 2016, 11:08 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 zapoczątkowała Msza Święta w kościele parafialnym w Bobowej o godz. 9.00 celebrowana przez ks. Tomasza Gołąbka, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, wychowawcy i katecheci. Po Mszy Św. wszyscy udali się w zwartym orszaku za sztandarem szkoły na plac szkolny.

Na placu szkolnym dyrektor szkoły Adam Urbanek powitał serdecznie wszystkich zebranych, a w szczególności najmłodsze dzieci, które przyszły do szkoły po raz pierwszy. Przedstawił wychowawców klas oraz poinformował o najważniejszych zmianach w nowym roku szkolnym. Pożegnał uroczyście panią Teresę Pres - długoletnią nauczycielkę biologii i przyrody, która odeszła na zasłużoną emeryturę, podziękował jej za wkład pracy włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia, przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych i ekologicznych oraz ich osiągnięcia. Powitał też księdza proboszcza Mariana Chełmeckiego, który będzie katechizował w naszej szkole. 

Przewodnicząca Rady Rodziców Teresa Groń życzyła uczniom zapału do nauki, dobrych wyników w nauce oraz radości z czasu spędzanego w szkole.

Na koniec uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. 

Rozpoczęcie roku szkolnego.pptx