Aktualności‎ > ‎

Rozpoczęcie roku szkolnego

opublikowane: 3 wrz 2013, 00:22 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 3 wrz 2013, 00:32 ]
      
          Na naukę już czas...

Dnia 2 września dzieci i młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej rozpoczęli nowy rok szkolny 2013/14 Mszą świętą, która odbyła się o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym. Następnie cała społeczność szkolna udała się za sztandarem na teren swojej szkoły. Nad bezpieczeństwem orszaku czuwała Policja. 

Pogodna aura umożliwiła oficjalne otwarcie nowego roku na placu szkolnym. Uczestniczyli w nim dyrektor szkoły Adam Urbanek,    z-ca dyrektora Danuta Tarasek, przewodnicząca Rady Rodziców Teresa Groń, ksiądz proboszcz Marian Jedynak oraz dzieci i młodzież szkolna wraz z rodzicami. 

Szczególnie powitani zostali nowi uczniowie oraz najmłodsze dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszej szkoły. W przyszłym roku szkolnym część tych dzieci (urodzone od stycznia do końca czerwca 2008 roku) pójdą zgodnie z nową ustawą obowiązkowo jako sześciolatki do pierwszej klasy. 

Wszystkim uczniom życzymy dużo wytrwałości i dobrych wyników w zgłębianiu wiedzy a nauczycielom i wychowawcom sukcesów w kszałtowaniu młodego pokolenia. 

Rozpoczęcie roku szkolnego