Aktualności‎ > ‎

Rejonowa mini piłka siatkowa dziewcząt

opublikowane: 20 kwi 2016, 13:28 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 20 kwi 2016, 13:29 ]

III miejsce dla SP Bobowa

W dniu 14.04.2016 r. na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbyły się Mistrzostwa  Rejonu w mini piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju rejonu wzięło udział cztery drużyny reprezentujące swoje powiaty, w tym drużyna z SP Bobowa reprezentująca powiat gorlicki. 

Wszystkie mecze były ważne i emocjonujące. Bobowskie dziewczęta uległy drużynie z Nowego Sącza 0:2, pokonały zaś drużynę z Krosna 2:0. Najwięcej emocji dostarczył Bobowiankom mecz z drużyną z Krynicy, w którym Bobowa przegrała 1:2.


Końcowa tabela: 

I miejsce - SP Krynica

II miejsce - SP Nowy Sącz

III miejsce - SP Bobowa

IV miejsce - SP Krosno

SP Bobowa reprezentowały: Rudolphi Maria, Semla Gabriela, Szczepanek Kinga, Kipiel Katarzyna, Szczepanek Aleksandra, Niepsuj Julita, Świech Olga, Jurek Magdalena, Kuropatwa Karolina oraz Dulęba Weronika.

Przypominamy, iż dziewczęta grają w dwóch składach wymiennie oraz nie można ich mieszać w dwóch pierwszych setach - co jest oczywiście dużym utrudnieniem dla rywalizacji w gminie, powiecie czy REJONIE. W przypadku seta trzeciego drużyna występuje w mieszanym składzie.

Myślę, że poziom tegorocznych zawodów był dość wysoki. I tak naprawdę dzień, pozytywne nastawienie oraz dyspozycja dziewcząt decyduje o wyniku turnieju - mówi Marta Niepsuj, trenerka dziewcząt. Ja jestem zadowolona, dziewczęta bardzo chętnie biorą udział w dodatkowych zajęciach, są systematyczne i pracowite. Powiem krótko - tak trzymać dalej!


Rejonowa mini piłka siatkowa dz.pptx