Aktualności‎ > ‎

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

opublikowane: 9 paź 2018, 09:43 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 10 paź 2018, 00:04 ]


II miejsce w powiecie wywalczyli chłopcy z SP Bobowa

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 2 października na stadionie OSiR-u w Gorlicach wzięły udział dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Bobowej: dziewczęta i chłopcy z kl. VI i młodszych.

Pogoda nie dopisała, drużyny rywalizowały w deszczu i błocie, jednak niekorzystna aura nie przeszkodziła w zdobyciu medali. Chłopcy w rywalizacji 8 zespołów zajęli II miejsce i uzyskali awans na zawody wojewódzkie. Wystąpili w składzie: Połeć Szymon, Mruk Sulpicjusz, Kamiński Michał, Zarzecki Kajetan, Pierzga Mateusz, Mucha Daniel, Kruczek Jakub, Połeć Grzegorz, Sowa Jakub, Zawiślak Krystian, rez. Świniarski Jakub, opiekun Pani Iwona Ćwikła. Zawody wojewódzkie odbędą się 10 października w Nowym Targu.

Dziewczęta w składzie: Lach Anna, Lach Ewa, Tarasek Martyna, Szczepanek Natalia, Przybyłowicz Aleksandra, Janik Paulina, Śliwa Weronika, Ziomek Aleksandra, Kruczek Julia, Mordarska Julia, rez. Lichoń Zofia, Woźniak Dominika pod opieką Pani Marty Niepsuj zajęły IV miejsce.


Powiatowe biegi przełajowe