Aktualności‎ > ‎

Podziękowania dla Pana Andrzeja Małeckiego

opublikowane: 3 lut 2019, 06:54 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Serdeczne Podziękowania 

dla Pana 

Andrzeja Małeckiego


"Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci
- on stara się zobaczyć ich dusze." (Barbara Cage)

 

Tuż po feriach, 28 stycznia 2019 roku dziękowaliśmy za 32 lata pracy w naszej szkole Panu Andrzejowi Małeckiemu,  nauczycielowi muzyki, dyrygentowi szkolnego chóru i kierownikowi świetlicy szkolnej. Pan Andrzej odszedł w tym roku szkolnym na zasłużoną emeryturę. Za trud pracy i serce oddane wychowankom,  szczere podziękowania składali uczniowie, rodzice, dyrekcja oraz koleżanki i koledzy.

Drogi Panie Andrzeju!

 

Serdecznie dziękujemy za opiekę, nauczanie i wychowanie. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie lata wspólnie spędzone, za przekazywanie nam wiedzy, wskazywanie perspektyw, darzenie sympatią, wspieranie w trudnych chwilach. Zawsze będziemy powracać do wspólnie spędzonych lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Uczniowie

 

Dziękujemy za serce  wciąż życzliwe zarówno dla uczniów, jak i dla nas  kolegów i koleżanek. Muzyka i śpiew zawsze towarzyszyły naszym szkolnym uroczystościom, tworząc niezwykłą oprawę i podniosły klimat.

Kształtował Pan  wrażliwość, a co za tym idzie – otwartość na to wszystko, co piękne i dobre. Muzyką jak kluczem otwierał Pan serca, uczył  tej szczególnej wrażliwości, która nas czyni lepszymi, bardziej szlachetnymi.

Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. Żywimy przekonanie, że odczuwa Pan pełną satysfakcję ze swojej pracy nauczycielskiej.

Życzymy Panu  zdrowia na długie lata, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów. Mamy nadzieję, że zechce Pan podtrzymywać serdeczne więzy ze szkołą.

Dyrekcja i Rada PedagogicznaPodziękowanie dla Pana Andrzeja Małeckiego