Aktualności‎ > ‎

Podsumowanie kolejnej akcji Szkolnego Koła Wolontariatu

opublikowane: 27 mar 2018, 09:56 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Pomoc dla chorego Miłosza

Zakończyła się kolejna akcja charytatywna organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu. Wolontariusze wraz z opiekunami  ofiarowali środki pieniężne zebrane w ramach zbiórki dla chorego Miłosza. Oprócz tego przekazali życzenia zdrowia dla dzielnego pacjenta oraz siły dla rodziców i całej rodziny w tej walce o zdrowie Miłosza.

Poniżej umieszczamy list przesłany na ręce Dyrektora Szkoły.  

W imieniu rodziców i samego Miłosza przekazujemy podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę.


Szanowny Panie Dyrektorze

W ostatnim czasie w kierowanej przez Pana placówce oświatowej, zorganizowano zbiórkę funduszy na rzecz naszego synka Miłosza. Działania podjęte przez Pana, pracowników  szkoły, a także  uczniów i rodziców stanowią dla nas ogromne wsparcie. Trudno znaleźć słowa, które w sposób właściwy wyrażą naszą wdzięczność. Jako rodzice dzieci w wieku szkolnym, chcemy przy okazji zwrócić uwagę, że propagowanie wśród dzieci i młodzieży bezinteresowności, ofiarności, a także zwyczajnej życzliwości dla drugiego człowieka, daje nadzieję na to, że świat, w którym żyjemy będzie coraz lepszy. Ogromne ukłony dla całego grona pedagogicznego, które każdego dnia przekazuje uczniom wartości, którymi warto kierować się w życiu.

Pomoc jaką otrzymaliśmy ze strony Szkoły Podstawowej w Bobowej oraz Szkolnego Koła Wolontariatu jest dla nas niezwykłym darem. Świadomość tego, że wspiera nas tak wiele osób dostarcza nam sił oraz podnosi na duchu. W imieniu Miłosza i całej naszej rodziny serdecznie  dziękujemy – za wszystko.