Aktualności‎ > ‎

Patryk Kruczek ARTYSTA 2019

opublikowane: 22 paź 2019, 12:54 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 22 paź 2019, 13:21 ]

Patryk Kruczek ARTYSTA 2019 
Konkursu Wokalno-Instrumentalnego

GRAMmy na TAK!

W dniu 12 października 2019 r. w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku odbył się już po raz VI Konkurs Wokalno-Instrumentalny GRAMmy na TAK! Ponad 65 zgłoszeń, tym samym ponad setka muzyków, uczniów wykonywała swoje utwory na w pełni profesjonalnej scenie i profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu.

Przesłuchania konkursowe odbyły się przed Komisją Konkursową w składzie: przewodnicząca pani Monika Dybel – wokalistka, trener wokalny, nauczycielka,  z dziećmi i młodzieżą, prowadząca Agencję Artystyczną MD Pro Art., pani Ewa Novel wokalistka i pedagog, koncertuje po całej Polsce i Europie z zespołem LEVI, prowadzi Firmę NoVel Art., uczestniczka VII edycji The Voice of Poland, pani Danuta Głąb nauczycielka, wokalistka, miłośniczka muzyki, pan Bartłomiej Fedko nauczyciel muzyki, muzyk, konferansjer, dj.

Wśród uczestników byli też instrumentaliści. Jeden z nich Patryk Kruczek ze Szkoły Podstawowej w Bobowej zaaranżował samodzielnie swój utwór. – Gram na akordeonie, dlatego zdecydowaliśmy się z moim tatą na piosenkę góralską „Bo jo Cię kochom”. Zaaranżowałem ją sam bo chodziłem na lekcję jazzu w Nowym Sączu, a dodatkowo chodzę tu też do szkoły muzycznej – dodaje finalista udzielając wywiadu do radia RDN Nowy Sącz.

Nagrodami dla finalistów były pamiątkowe grawery ARTYSTA 2019, nagrody rzeczowe oraz support przed koncertem Mateusza Ziółko.

 

Patryk Kruczek


6.mp4