Aktualności‎ > ‎

Pasowanie na ucznia

opublikowane: 14 paź 2015, 11:53 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

"Ślubuję być dobrym uczniem..."

14 października br. w naszej szkole 74 dzieci zostało oficjalnie przyjętych do braci uczniowskiej. Jest to spora grupa złożona z sześcio- i siedmiolatków. Uroczystego aktu pasowania na ucznia dokonali: dyrektor szkoły Adam Urbanek oraz z-ca dyrektora Danuta Tarasek. Temu wydarzeniu towarzyszyła cała masa zdjęć, gdyż każdy z rodziców chciał uwiecznić tę pamiętną chwilę. 

Dyrektor Urbanek tak podsumował całą uroczystość: Był to bardzo ważny dzień dla każdego pierwszoklasisty. Dzieci go mocno przeżywały. Wszystkie były bardzo dobrze przygotowane. Wygłosiły mnóstwo wierszyków wyuczonych na pamięć. Uroczystość miała naprawdę wysoki poziom. Gratuluję dzieciom, rodzicom i nauczycielom udanego występu i życzę kolejnych sukcesów w naszej szkole. 

Na koniec w celu poprawy bezpieczeństwa dyrektor rozdał dzieciom gadżety odblaskowe od firmy PZU. Dzieci dostały też słodycze oraz okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez rodziców. Po części oficjalnej wszyscy udali się na poczęstunek do sal lekcyjnych. 

Pasowanie na ucznia