Aktualności‎ > ‎

Mini piłka siatkowa dziewcząt na szczeblu rejonu

opublikowane: 4 maj 2017, 12:04 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 4 maj 2017, 12:09 ]

BOBOWIANKI NAJLEPSZE 
Z POWIATU GORLICKIEGO

W sobotą 29.04.2017 r.  w hali sportowej w Rytrze odbyły się mistrzostwa Rejonu w mini piłce siatkowej w kategorii dwójek. Po sześciu turniejach ligowych najlepsze z powiatu gorlickiego okazały się dziewczęta z BOBOWEJ w składzie: NIEPSUJ WIKTORIA, LACH ANNA, ŚLIWA WERONIKA uzyskując IV miejsce w Rejonie (na 48 drużyn) i awansując na zawody wojewódzkie

Dużym sukcesem było również wywalczenie VIII miejsca przez drugi zespół w składzie: LICHOŃ ZOFIA, OBRZUT NIKOLA, FAŁDA ALEKSANDRA.

Najlepszymi zawodniczkami zostały dziewczęta z Góral Muszyna, Sandecja Nowy Sącz, oraz WIKTORIA NIEPSUJ z MKS Podkarpacie Bobowa.

We wszystkich  turniejach organizowanych przez TZPS w Nowym Sączu brało udział 5 zespołów z MKS Podkarpacie Bobowa. Trenerem i opiekunem zespołów jest Marta Niepsuj. Pozostałe dzielnie walczące dziewczęta z Bobowej to: Szczepanek Roksana, Gorgosz Angelika, Dulęba Natalia, Lach Ewa, Kwarcińska Wiktoria. 

FINAŁY WOJEWÓDZKIE odbędą się 6 maja 2017 r w Nowym Sączu.


Mini piłka siatkowa dziewczat.pptx