Aktualności‎ > ‎

Konkurs z j. angielskiego 1-3 SP

opublikowane: 12 maj 2013, 14:01 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 12 maj 2013, 14:06 ]

Bobowianki najlepsze  
z angielskiego

Dnia 8 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej w Wilczyskach odbył się II Gminny Konkurs Znajomości Języka Angielskiego klas I-IIIktórego pomysłodawczynią i organizatorką była mgr Katarzyna Ligęza - nauczycielka języka angielskiego w Wilczyskach. 

W konkursie brali udział przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Bobowa. Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Romańska z klasy III a oraz Katarzyna Kipiel i Martyna Wąs z klasy III b. W przygotowaniach do konkursu uczennicom pomagały panie: Marta Michalik i Magdalena Górowska. 

Wszystkie trzy uczennice ze Szkoły Podstawowej w Bobowej znalazły się na podium. Pierwsze miejsce zajęła Martyna Wąs, która jako jedyna zdobyła maksymalną liczbę punktów. Drugie miejsce zajęła Emilia Romańska, a trzecie Katarzyna Kipiel. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Są to ilustrowane słowniki oraz gramatyki do języka angielskiego.

Naszym dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Konkurs z angielskiego 1-3