Aktualności‎ > ‎

Konkurs "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

opublikowane: 28 wrz 2015, 10:39 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w BobowejOla Gryzło laureatką konkursu!


23 września br. w  Warszawie w Centrum Olimpijskim odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „Zachowaj Trzeźwy Umysł". W gali wzięli udział: laureatka Aleksandra Gryzło - uczennica gimnazjum, Burmistrz Bobowej – mgr inż. Wacław Ligęza, Sekretarz Gminy p. Zdzisława Iwaniec, nauczyciel plastyki – p. Aleksandra Sokołowska,  Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bobowej – mgr Adam Urbanek oraz rodzice  Ewa i Jerzy Gryzło.  

Na konkurs wpłynęło ponad 50 tysięcy prac w kategorii plastycznej i literackiej. Wśród 30 laureatów znalazła się właśnie Ola. W nagrodę  Ola otrzymała laptop, a szkoła dyplom. Każdy z laureatów musiał powiedzieć coś o swej pracy a osoba towarzysząca o szkole czy gminie. Dyrektor zaprezentował swoja szkołę.

Mamy sześć certyfikatów, medale Mistrzostw Polski w Siatkówce, wielu olimpijczyków w konkursach przedmiotowych. Ola jest taką perełką - gra na fortepianie i pianinie, pięknie maluje, bardzo dobrze się uczy. Gratuluję  rodzicom i samej Oli oraz nauczycielce - powiedział na prezentacji dyrektor szkoły Adam Urbanek. 

Dodał, że Bobowa leży w południowo-wschodniej Małopolsce i należy do najbardziej rozwijających się gmin, którą od 12 lat zarządza p. Burmistrz mgr inż. Wacław Ligęza. Po gali uczestnicy zwiedzili muzeum olimpijskie, a następnie udali się na stary rynek na dobre lody. Zmęczeni, ale w dobrych nastrojach wrócili przed północą do Bobowej.

Gratulujemy!

Zachowaj Trzeźwy Umysł