Aktualności‎ > ‎

Komers

opublikowane: 26 cze 2014, 12:01 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Uroczyste pożegnanie 
z gimnazjum

We wtorek 24 czerwca br. w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum, podczas którego wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, 
a zasłużeni rodzice listy gratulacyjne i podziękowania. 

W uroczystości wzięli udział dyrektor szkoły Adam Urbanek, 
z-ca dyr. Danuta Tarasek, ks. proboszcz Marian Jedynak, sekretarz gminy Zdzisława Iwaniec, przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Siedlarz, przewodnicząca Rady Rodziców Teresa Groń, nauczyciele, wychowawcy, rodzice, uczniowie klas trzecich gimnazjum i żegnający ich uczniowie klas drugich.

Zarówno młodzież klas trzecich jak i drugich przygotowała bogaty program artystyczny, pełen wspomnień: tych wesołych i tych smutnych. W programie przewijały się momenty liryczne i humorystyczne, piosenki i wiersze, podziękowania i dobre rady, kwiaty i upominki.
Szczególne słowa podziękowania uczniowie klas trzecich skierowali do swoich wychowawców w podzięce za trud ich wychowania.

Po części oficjalnej absolwenci gimnazjum uczestniczyli w zabawie zwanej komersem, która w tym roku odbyła się w szkole na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej. 

Komers