Aktualności‎ > ‎

Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

opublikowane: 16 wrz 2013, 14:03 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Przemek laureatem nagrody głównej


W ubiegłym roku szkolnym grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Cel główny kampanii to: zmniejszenie występowania zachowań ryzykownych poprzez rozwijanie wśród uczniów umiejętności zachwycania się pięknem otaczającej rzeczywistości, zdolności do "zarażania" tym innych.

Uczniowie przygotowali prace plastyczne, spośród których wybrano najlepsze. Z naszej szkoły nagrodzeni zostali:

1. Miłosz Krupa - uczeń Szkoły Podstawowej, otrzymał nagrodę: gra "GEO! memo" w konkursie "Mały odkrywca";
2. Wiktoria Bara - uczennica Szkoły Podstawowej, otrzymała nagrodę: gra "GEO! memo" w konkursie "Na tropie piękna";
3. Kinga Wiejaczka - uczennica Gimnazjum, otrzymała nagrodę "Przewodnik po Polsce i roku szkolnym" w konkursie "Dzielę się pięknem";
4. Alina Tubek - uczennica Gimnazjum, otrzymała nagrodę "Przewodnik po Polsce i roku szkolnym" w konkursie "Dzielę się pięknem";
5. Przemysław Myśliwiec - uczeń Gimnazjum, został laureatem nagrody głównej wygrywając tablet w konkursie "Dzielę się pięknem". 

Przemek odbierze nagrodę na uroczystości finałowej kampanii, która odbędzie się 18 września 2013 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
Pozostali odebrali nagrody i gratulacje z rąk Burmistrza Bobowej Pana Wacława Ligęza, a miało to miejsce 13 września 2013 r. w Urzędzie Miejskim w Bobowej. 
Do udziału w kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" przygotowywała uczniów Pani Aleksandra Sokołowska.