Aktualności‎ > ‎

Jasełka dla 1-3 SP

opublikowane: 22 gru 2015, 05:23 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 22 gru 2015, 05:26 ]
"Pójdźmy wszyscy do stajenki..."

W poniedziałek na sali gimnastycznej dzieci z klasy 2b i 2d Szkoły Podstawowej zaprezentowały jasełka pt. "Pójdźmy wszyscy do stajenki...". W jasełkach wzięła udział spora grupa dzieci. 

Na scenie widzieliśmy Świętą Rodzinę, aniołków, pastuszków, trzech królów, ale także mnóstwo zwykłych ludzi, reprezentantów różnorakich zawodów. Wszyscy przyszli do szopy pokłonić się Dzieciątku Jezus i złożyć Mu ofiary. W widowisku nie zabrakło tańca, kolęd i pastorałek. Na zakończenie aniołki podarowały dyrekcji i nauczycielom gustowne świąteczne upominki.

Jasełka przygotowały wychowawczynie klas drugich SP: pani Patrycja Kruczek i pani Aneta Fyda. Po przedstawieniu głos zabrał dyrektor szkoły Adam Urbanek, który podziękował za przygotowanie pięknego barwnego widowiska oraz złożył wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Jasełka dla 1-3 SP