Aktualności‎ > ‎

Głosowanie w ramach konkursu Herosi biznesu

opublikowane: 26 wrz 2018, 12:03 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej


Lokalni Herosi Przedsiębiorczości 


Gmina Bobowa zwraca się z wielką prośbą o zaangażowanie w głosowanie na dwie inicjatywy społeczne, które przeszły do II etapu konkursu Lokalni Herosi Przedsiębiorczości organizowanego przez Eurocash.

Prosimy, aby w głosowanie zaangażowani zostali uczniowie szkół. Głosowanie trwa od 15 sierpnia do 14 października 2018 r.

Z jednego urządzenia (telefonu, tabletu, komputera) można oddać dziennie po jednym głosie - czyli każdy dziennie powinien oddać dwa głosy ( ponieważ mamy dwa zadania).

Dodatkowo posiadacze paragonów ze sklepu Delikatesy Centrum mają okazję do zdobycia dodatkowych punktów. Głos oddany za pomocą paragonu liczony jest pięciokrotnie lub dziesięciokrotnie, w zależności od kwoty na paragonie:

·        z paragonem do 15 zł można zdobyć 5 dodatkowych punktów,

·        z paragonem powyżej 15 zł – można zdobyć 10 dodatkowych punktów.

 

Poniżej zamieszczamy link do głosowania i bardzo, bardzo prosimy o oddawanie głosów.

Wierzymy, że wspólnymi siłami mamy szansę wygrać.


Poniżej zamieszczamy linki do głosowania:

1. Bliżej kultury – głosować można po kliknięciu w poniższy link. Aby zyskać dodatkowe punkty potrzebny jest paragon ze sklepu Delikatesy Centrum w Bobowej, ul. Węgierska 25.

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/glosuj/?province=Malopolskie&county=gorlicki&city=bobowa&title=bli%C5%BCej%20kultury&category=KULTURA&budgetCategory=51&currentPage=1

2. Stworzenie przestrzeni - głosować można po kliknięciu w poniższy link. Aby zyskać dodatkowe punkty potrzebny jest paragon ze sklepu Delikatesy Centrum w Bobowej, ul. Grunwaldzka 59

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/glosuj/?province=Malopolskie&county=gorlicki&city=bobowa&title=stworzenie%20przestrzeni&category=PRZESTRZEN_WSPOLNA&budgetCategory=50&currentPage=1


Plakat