Aktualności‎ > ‎

Głosowanie w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego

opublikowane: 6 paź 2017, 11:44 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 6 paź 2017, 13:01 ]

„Modernizacja przejścia dla pieszych"

Informujemy, że rozpoczęło się głosowanie w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Z terenu Gminy Bobowa do głosowania zakwalifikowało się zadanie pn. „Modernizacja przejścia dla pieszych w ciągu DW 981 w m. Bobowa poprzez oznakowanie aktywną informacją wizualną wraz z doświetleniem dla poprawy bezpieczeństwa” (koło Biedronki), KOD ZADANIA – SAD03. 

Głosowanie potrwa do 13 października 2017 r. Każdy mieszkaniec,  który ukończył 16 lat może oddać tylko 1 głos  – głosować można tylko na jedno   zadanie z subregionu, w którym się mieszka. Gmina Bobowa należy do Subregionu Sądeckiego (powiat gorlicki, nowosądecki i limanowski). Do wyboru są 3 sposoby głosowania:

·       elektronicznie (pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie)

·       poprzez złożenie wypełnionej karty głosowania w Urzędzie Miejskim w Bobowej, pokój nr 18 

·       za pośrednictwem poczty (przesyłając kartę na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków;  koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski”).

Szczegółowe informacje dostępne w Urzędzie Miejskim w Bobowej w pokoju nr 18, tel. 18 351 43 00 wew. 25 oraz na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Karta do głosowania_BO_2017.docx


Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i wnuków dyrektor szkoły Adam Urbanek zaprasza do głosowania całe rodziny. 
Karty do głosowania można pobrać w sekretariacie szkoły i u wychowawców klas zerowych i klas 1-3 szkoły podstawowej. 

W ubiegłym roku za udział w głosowaniu  w programie obywatelskim nasza szkoła pozyskała wyposażenie pracowni pierwszej pomocy wartości 18 000 zł  (tablicę interaktywną, laptop, sprzęt do pierwszej pomocy), nasza gmina ukwieciła drogę, a w skansenie w Szymbarku, dokąd często wybierają się nasi uczniowie na różnego rodzaju warsztaty zakupiono scenę do organizacji imprez.