Aktualności‎ > ‎

Finaliści konkursów 2015/16

opublikowane: 23 lut 2016, 00:45 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 23 lut 2016, 00:46 ]
Finaliści konkursów 2015/16

Miło nam poinformować o kolejnych kwalifikacjach naszych uczniów do dalszych etapów konkursowych.

Aleksander Prokop, uczeń klasy 5a zakwalifikował się (po etapie szkolnym i rejonowym) do etapu wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie". Konkurs ten organizowany jest przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego. Etap wojewódzki odbędzie się 29 lutego 2016 r. w Krakowie. Do konkursu uczeń przygotowuje się pod kierunkiem siostry Rozarii.

Martyna Popiela z kl. 5b i Gabriela Magiera z kl. 6b zakwalifikowały się do etapu finałowego VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej, szczególnie zainteresowanych złożonością świata zewnętrznego. Konkurs jest dwuetapowy (etap szkolny i finałowy) i ma formę testu otwartego. Etap finałowy odbędzie się 21 kwietnia 2016 r.  Opiekunem uczennic jest pani Teresa Pres. 

Przypominamy również czterech finalistów etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. 

Nazwa konkursu

Etap wojewódzki

Nauczyciel opiekun

Konkurs języka polskiego GIM

1

Julia Gryzło

mgr Lidia Łaś

Konkurs matematyczny GIM

1

Bartosz Zarzecki

mgr Danuta Tarasek

Konkurs biologiczny GIM

1

Sara Lach

mgr Teresa Pres

Konkurs geograficzny GIM

1

Patrycja Wójtowicz

mgr Tomasz Skórski


Gratulujemy i życzymy powodzenia naszym uczniom w dalszych zmaganiach konkursowych!