Aktualności‎ > ‎

Dzień Matki w klasie IVc

opublikowane: 30 maj 2017, 10:10 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 30 maj 2017, 10:13 ]
Matka

Matka to słowo przewodnie części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy IVc pod kierunkiem wychowawczyni pani Patrycji Kuk na okoliczność Dnia Matki. W poniedziałkowe popołudnie na korytarzu szkolnym czwartoklasiści zaprezentowali swoim Mamom szereg wierszy i piosenek tematycznych, w których zapewniali o swojej miłości i wdzięczności. 

Kolejnym punktem programu były konkursy dla Mam i ich pociech. W pierwszym konkursie obydwie strony wykazywały się wiedzą na swój temat. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w późniejszym terminie na forum klasy. 

W drugim konkursie Mamy odnajdowały siebie w opisach sporządzonych wcześniej przez swoje dzieci. Nagrodą za poprawne rozwiązanie opisowej zagadki było piękne serduszko. Konkursom towarzyszyły duże emocje i dobra zabawa. 

Na koniec dzieci odśpiewały Sto lat i wręczyły swoim Mamom symboliczne czerwone róże. W uroczystości wziął udział dyrektor szkoły pan Adam Urbanek, który również złożył życzenia solenizantkom. Po części artystycznej wszyscy udali się na słodki poczęstunek. 

Dzień Matki w klasie IVc.pptx