Aktualności‎ > ‎

Dzień Matki kl. 0 gr. 5

opublikowane: 28 maj 2019, 08:40 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej


Dla Ciebie, Mamo... 


W poniedziałek, 28 maja 2019 r. w godzinach popołudniowych odbyła się w sali widowiskowej „Koronka” w Bobowej doniosła uroczystość klasowa –„Dzień Matki”. To dzieci klasy „0” grupa 5 ze Szkoły Podstawowej w Bobowej wraz z wychowawczynią Marią Ziomek przygotowały dla swoich mam uroczystość z okazji ich święta.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Bobowej – Pan Wacław Ligęza, Dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa  – Pani Beata Król i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bobowej – Pan Adam Urbanek.

Na początku wychowawczyni Pani Maria Ziomek przywitała gorąco i serdecznie zaproszonych gości, mamy oraz dzieci i złożyła mamom życzenia z okazji ich święta.

Nadszedł czas na występy dzieci, które zawładnęły sceną. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wykonały dwa popisowe tańce: taniec z kapeluszem i rock and roll, a wszystko to dla swoich mam. Na koniec wręczyły swoim mamom drobny upominek.

Wszyscy zaproszeni goście przyłączyli się do życzeń wypowiedzianych przez dzieci. Pan Burmistrz za piękny występ obdarował dzieci słodyczami. Po występie wszyscy usiedli przy wspólnym stole częstując się pysznym ciastem i lodami.

To było niezwykłe popołudnie, które zapewne wszystkim pozostanie na długo w pamięci.  


Dzień Matki kl 0 gr 5