Aktualności‎ > ‎

Dzień Mamy i Taty w zerówkach

opublikowane: 14 cze 2015, 08:49 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Kochamy Was!

W tym roku „Dzień Mamy i Taty” w klasach zerowych wyglądał nieco inaczej niż w latach ubiegłych. Każda z czterech grup zerówek wystąpiła oddzielnie prezentując swoim rodzicom własny program artystyczny. Pozwoliło to na lepszy kontakt nauczycieli, dyrekcji oraz dzieci z rodzicami. Dzięki temu też wszystkie dzieci mogły się zaprezentować, mogły pokazać, jak śpiewają, recytują, tańczą, składają życzenia.

Wszystkie dzieci przygotowały się solidnie do swojego występu zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym. Na scenie wiele się działo. Były piosenki, wierszyki, przedstawienia, bajki, tańce, życzenia i prezenty. Każda grupa miała tak bogaty program, że nie sposób wszystkiego wymienić.

Najważniejsze jest jednak to, iż przedszkolaki poprzez tę akademię wyraziły swoim rodzicom miłość i wdzięczność za trud wychowania.

Każda grupa cieszyła się obecnością dyrekcji szkoły. Pan dyrektor Adam Urbanek i pani dyrektor Danuta Tarasek uczestniczyli w akademiach i składali życzenia przybyłym rodzicom z okazji ich święta.

Dyrektor szkoły tak podsumował całą imprezę: Pragnę podkreślić, że dzieci były dobrze przygotowane, a była to zasługa pań wychowawczyń, bo one z dziećmi pracowały. Ważnym jest też fakt, że spora grupa rodziców włącza się we współpracę ze szkołą, za co dziękuję. Wszystkim Mamusiom i Tatusiom życzę dużo uśmiechu i aby te dzieci, które dzisiaj przed Wami tak pięknie się prezentowały, spełniły w przyszłości Wasze oczekiwania.


Dzień Mamy i Taty