Aktualności‎ > ‎

Dzień Mamy i Taty

opublikowane: 17 cze 2016, 10:14 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 17 cze 2016, 10:14 ]

Cudownych rodziców mam

16 czerwca br. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji święta Mamy i Taty. Dyrektor szkoły Adam Urbanek dokonał otwarcia uroczystości i złożył życzenia solenizantom. Na sali gimnastycznej wypełnionej po same brzegi dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej zaprezentowały swoim rodzicom bogaty dwugodzinny program artystyczny. Były: wiersze, piosenki, skecze, tańce, pokaz mody, przedstawienie „Kopciuszek”, a na koniec „Sto lat” dla wszystkich rodziców. Wraz z życzeniami dzieci ofiarowały swoim rodzicom gustowne upominki.

Dla dzieci impreza ta była wspaniałą okazją do zaprezentowania swoich zdolności recytatorskich, muzycznych i aktorskich. Odświętni, szczęśliwi i promienni rodzice docenili starania i zaangażowanie swoich pociech w przygotowanie uroczystości i szczodrze nagrodzili je gromkimi brawami. Dzieci zaś poczuły się dowartościowane, ważne, zdolne i dumne z siebie. W pamięci rodziców na długo pozostaną wspomnienia z tego spotkania.

Do występów dzieci przygotowywały się pod opieką wychowawczyń i siostry Rozarii. 

Dzień Matki w klasach 1-3 SP.pptx