Aktualności‎ > ‎

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

opublikowane: 14 paź 2016, 11:17 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej
Koncert życzeń

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, na której zgromadziła się cała społeczność szkolna.  W tym dniu honorowymi gośćmi byli wszyscy nauczyciele i pracownicy oświaty, ci pracujący i ci, którzy odeszli już na zasłużoną emeryturę. Nadal o nich pamiętamy i serdecznie ich wspominamy. 

Spotkaliśmy się tego dnia, aby chociaż raz w roku podziękować wszystkim nauczycielom za ich trud, serce, wszelkie rady, instrukcje, słowa krytyki i pochwały oraz nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.

Na wstępie dyrektor szkoły pan Adam Urbanek złożył nauczycielom z okazji ich święta życzenia zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym, a następnie wręczył wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi nagrody za wysokie osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i za pracę na rzecz oświaty. 

Uczniowie w dowód wdzięczności przygotowali dla swoich nauczycieli koncert życzeń ze specjalną dedykacją muzyczną. Usłyszeliśmy znane i lubiane piosenki, przeboje sprzed lat w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów - uczniów naszej szkoły. Na szczególną uwagę zasługuje też piękna, jesienna sceneria, w której występowali nasi artyści. W przygotowaniu uroczystości wzięli udział: Tomasz Skórski, Łukasz Kruczek, Patrycja Kruczek, Sylwester Szczepanek, Krzysztof Płaziński, Jadwiga Wiejaczka i Iwona Ćwikła. 

Na koniec uczniowie wręczyli nauczycielom piękną czerwoną różę, a Rada Rodziców zaprosiła nauczycieli na kawę i ciastko do świetlicy szkolnej. 

Dzień Nauczyciela.pptx