Aktualności‎ > ‎

Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 14 paź 2015, 11:19 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 14 paź 2015, 11:19 ]

Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…” tymi słowami uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie, za przekazywaną wiedzę, wyrozumiałość, cierpliwość, uśmiech i serce. Na koniec do życzeń dołączyli symbolicznego kwiatka.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły złożyli również dyrektor szkoły Adam Urbanek, przewodnicząca Rady Rodziców Teresa Groń i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Krok. Dyrektor wręczył wyróżnionym nauczycielom nagrody dyrektora za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej w przeddzień Święta Komisji Edukacji Narodowej. Pod opieką nauczycieli uczniowie przygotowali akademię, w której pokazali swoje ogromne zdolności artystyczne. Obejrzeliśmy montaż słowno-muzyczny poświęcony pracy nauczyciela oraz część humorystyczną, na którą składał się skecz i nowoczesna wersja Kopciuszka.

W przygotowaniu akademii udział wzięli: Agnieszka Zagórska-Walicka, Barbara Pater, Dariusz Włodarz, Szymon Pater i Łukasz Kruczek. 

Dzień Nauczyciela