Aktualności‎ > ‎

Bal dla klas 1-3 SP

opublikowane: 6 lut 2016, 08:31 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Bal dla klas 1-3 SP

W tłusty czwartek, 4 lutego 2016 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy z podziałem na cztery grupy wiekowe: bal dla dzieci z zerówek, bal dla klas 1-3 SP, bal dla klas 4-6 SP oraz bal gimnazjalny. Dla dwóch pierwszych grup wiekowych przewidziano bal przebierańców.

Dzieci z klas 1-3 SP w iście ciekawych przebraniach bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców. Szkolne animatorki uczyły tanecznych kroków i zachęcały do wspólnej zabawy. Pląsy na parkiecie wnet wyczerpały młodych tancerzy, którzy podczas krótkiej przerwy udali się do swoich klas na zregenerowanie sił. W klasach czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po posiłku szybko wrócili do dalszej zabawy. Królem Balu został Marcin Szpila z klasy 2a, a Królową Balu Julia Banaś z klasy 1b. Gratulujemy!

Bal 1-3 SP