Aktualności‎ > ‎

Apel świąteczny dla klas starszych

opublikowane: 22 gru 2017, 08:17 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Przedświąteczne pogaduszki aniołów

W świąteczny nastrój wprowadziły nas anioły z klasy 2a gimnazjum. A skoro o aniołach mowa, to nie trzeba wielu słów. Wystarczy zamknąć oczy i westchnąć…

Anioły zaprosiły nas na jasełka w wykonaniu dzieci, bo któż jak nie dzieci najbardziej cieszy się ze świąt, strojenia choinki, pieczenia pierniczków czy otwierania prezentów. Dzieci z zerówki przygotowała do występu wychowawczyni Pani Maria Ziomek.

Całej anielskiej imprezie towarzyszył śpiew kolęd i pastorałek. Kolędy wykonał szkolny zespół muzyczny prowadzony przez Pana Łukasza Kruczka.

Aż wreszcie posypały się świąteczne życzenia….. to od dyrekcji, to od Samorządu Uczniowskiego, a nawet z nieba - od aniołów.

To przedświąteczne spotkanie przygotowali: M. Molendowicz, L. Hartig, A. Sokołowska, M. Niepsuj,  J. Wiejaczka, K. Płaziński.

Na koniec dyrektor szkoły Adam Urbanek i z-ca dyrektora Danuta Tarasek wręczyli nagrody i dyplomy dla zwycięzców i wyróżnionych w Konkursie „Ozdoby bożonarodzeniowe”, Konkursie Plastycznym „Młodość Inaczej” oraz Szkolnym Konkursie Bibliotecznym.


Apel świąteczny dla klas starszych.pptx