Aktualności‎ > ‎

Apel świąteczny dla klas 0-3

opublikowane: 17 gru 2019, 12:25 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej   [ zaktualizowane 17 gru 2019, 12:27 ]

Jasełka

We wtorek na sali gimnastycznej dzieci z klasy 1b, 3a i 3b Szkoły Podstawowej w Bobowej zaprezentowały jasełka dla klas 0-3. 

Na scenie widzieliśmy Świętą Rodzinę, aniołków, diabełków, pastuszków, trzech królów, ale także mnóstwo zwykłych ludzi świętujących Boże Narodzenie. Poznaliśmy tradycje i obrzędy świąteczne oraz wysłuchaliśmy pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci. Na zakończenie dzieci podarowały dyrekcji i nauczycielom świąteczne słodkości.

Jasełka przygotowały wychowawczynie: Pani Dorota Fryczek, Pani Agnieszka Święs i Pani Aneta Fyda. Po przedstawieniu głos zabrał dyrektor szkoły Pan Adam Urbanek, który podziękował za przygotowanie pięknego barwnego widowiska oraz złożył wszystkim nauczycielom, dzieciom i ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Boże Narodzenie

Zdjęcia: Anna Kędzierska