Aktualności‎ > ‎

Apel świąteczny

opublikowane: 18 gru 2014, 15:01 przez Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Zdrowia, radości, szczęścia...

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W naszej szkole święta zagościły już na dobre. Widać je na przykładzie pięknie przystrojonych choinek na korytarzach i w klasach, błyskających światełek, świątecznych dekoracji, wyśpiewywanych kolęd, tematyki bożonarodzeniowej opracowywanej na lekcjach czy też organizowanych klasowych wigilii. 

18 grudnia 2014 r. na sali gimnastycznej, w pięknej świątecznej scenerii odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla klas 4-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum, na którym dyrektor szkoły pan Adam Urbanek złożył wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Apelował również o zachowanie bezpieczeństwa podczas przerwy świątecznej. Nawoływał do noszenia odblasków, aby być bardziej widocznym na drodze. 

Zwołany apel był też okazją do wręczenia nagród na forum szkoły dla uczniów biorących udział w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Uczniowie wykonywali szopki pod kierunkiem pani Barbary Pater. Niektóre szopki można jeszcze obejrzeć na korytarzu szkolnym. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Apel świąteczny